Переможниця найромантичнішого телепроекту "Холостяк" і дружина українського ведучого Микити Добриніна, вагітна Даша Квіткова поділилася домашнім відеороликом. Дівчина розповіла про свою проблему зі шкірою і про те, як їй вдалося її прийняти.

Відповідний Відеоролик Даша Квіткова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Дівчина показала відеоролик, в якому розповіла про потаємне щодо своєї проблеми. Даша розповіла про те, що з самого раннього віку вона страждала від алергічних подразнень.

Фото Даші Квіткової
Фото Даші Квіткової

"З самого дитинства на моїй шкірі є алергічні подразнення у вигляді дрібних "пухирців", що нагадують гусячу шкіру. Я завжди намагалася приховати це і придумувала причини, щоб оточуючі не здогадалися, що ці алергічні прояви завжди зі мною. Більшу частину життя я соромилася цього, морально було непросто. Зверталася до фахівців, радилася з кращими косметологами, але використання різних косметичних засобів не давали значного ефекту, а лише на час пом'якшували прояви подразнень. Зізнаюся чесно, в якийсь момент це перетворилося на комплекс😿", - написала Даша Квіткова у своїй публікації.

За словами Даші, проблеми зі шкірою відбиваються на емоційному стані людини. Також вона підкреслила, що близько двох мільйонів людей страждають від проблем зі шкірою, тому їх психологічний стан дуже порушено.

Фото Даші Квіткової
Фото Даші Квіткової

"Важливо спочатку полюбити себе з усім, що є від природи і пишатися цим. Паралельно з фахівцями робити кроки, щоб позбутися від проблеми, яка турбує або хоча б знизити її прояви правильним доглядом🤍Для мене ця тема особливо важлива, тому що я сама через це пройшла і радію тому, що навчилася любити себе з усіма особливостями і тільки після цього роздратування перестали керувати моїм самовідчуттям", - додала Даша в своєму пості.

Нагадаємо, що переможниця шоу "Холостяк" Даша Квіткова показала чарівне фото.

Як раніше повідомляв портал " Українці", дружина Микити Добриніна Даша Квіткова розповіла, як протікає її вагітність.

Також портал "Українці" писав, що вагітна Даша Квіткова поділилася ніжним фотознімком.