Відома українська співачка, лауреат численних пісенних конкурсів, заслужена і народна артистка нашої країни Катерина Бужинська звернулася до фанатів. Популярна артистка показала розкішні фотографії і зробила цікаву пропозицію своїй аудиторії шанувальників.

Відповідні фотографії Катерина Бужинська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Популярна артистка поділилася знімками, на яких вона постала в досить цікавому вбранні. Вона одягла відвертий корсет і спідницю в обтяжку, а також цікаві рукава. Співачка зробила фото в арт-кімнаті, тримаючи в руках палітру з фарбами і велику кисть.

Фото Катерини Бужинської
Фото Катерини Бужинської

"Привіт,Друзі❤️ А давайте спробуємо намалювати свій настрій!🌞🌞🌞 Візьміть чистий аркуш паперу, кольорові олівці або фломастери. Намалюйте, як може виглядати ваш сьогоднішній настрій у вигляді абстрактного сюжету - ліній, кольорових плям, різноманітних фігур. Важливо при цьому повністю зануритися в свої переживання, вибрати колір і провести лінії так, як вам хочеться більше, в повній відповідності до вашого настрою. Уявіть, що ви переносите свій стрес або тривогу на папір, намагаючись "виплеснути" їх повністю, до кінця", - написала Катерина Бужинська у своїй публікації.

Вона порадила не думати про час, а малювати рівно стільки, скільки потрібно, до того часу, поки не відчується заспокоєння.

Нагадаємо, що українська співачка Катерина Бужинська розповіла про те, чому вона терпіла знущання свого чоловіка.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Світлана Тарабарова показала чарівне фото з маленькою дочкою.

Також портал "Українці" писав, що співачка Віра Брежнєва розповіла про закінчення підготовки до свого концерту.