Популярний український актор, телеведучий, стендап-комік, ведучий гіпершоу "Маска" Володимир Остапчук розмістив теплий пост в соціальній мережі. Він показався зі своїм батьком і звернувся до публіки.

Відповідну публікацію Володимир Остапчук оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Мій тато найкращий 😘 тато мене завжди виховував по-своєму. І як правило, це були фрази «поживеш побачиш», «всьому свій час» або «життя - складна штука». А ще у мене було три батьки: мама, тато і ГАРАЖ! Я до 9 років взагалі думав, що Дід Мороз живе не на Північному полюсі, а в гаражі😘 і тато мене не лаяв, ніколи! Навіть коли я вперше прийшов під ранок або подряпав його машину. Ми втрьох з братом любили чоловічі посиденьки, з келихами, радіо на тлі і розмовами тата про службу в армії і приколах з друзями", - підписав фотографії Володимир.

Крім цього, телеведучий приділив особливу увагу коньяку, який він п'є зі своїм батьком.

"Завдяки @shustoff.ua я хоч на день, але повернувся в ці теплі і далекі часи😜 у тата класика Shustoff Чайка, у мене Shustoff VVSOP. І піднесений настрій😘 якщо ви з такою ж теплотою згадуєте тата-пишіть "❤️" в коментарях #посиденьки #shustoff", - продовжив актор.

Фото Володимира Остапчука
Фото Володимира Остапчука

Багатотисячні фоловери популярного телеведучого не змусили себе чекати і почали залишати відгуки під знімками телезірки.

"Шкода,що все злилось в одному дописі.... і про батька, і реклама коньяку", "Ууу.. мабуть зі справами зовсім не дуже що пішла реклама шустова 😄", "про гараж якось наче сумно звучити...", "Обожнюю свого тата-мудрий, добрий, справедливий💘 🙏 🙏 🙏", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Володимира Остапчука в Instagram
Коментарі на пост Володимира Остапчука в Instagram

Коментарі на пост Володимира Остапчука в Instagram
Коментарі на пост Володимира Остапчука в Instagram

Нагадаємо, що український телеведучий Володимир Остапчук знатно насмішив публіку.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярний Володимир Остапчук показав свій несподіваний вигляд.

Також портал "Українці" писав, що Володимир Остапчук розповів про неприємну ситуацію у своїй родині.