Відома російська виконавиця, талановита артистка і телеведуча, актриса і фігуристка, а також екс-солістка групи "Блестящие", пишногруда Анна Семенович показала щасливе фото. Популярна співачка зробила знімок біля поїзда і заговорила про зміну професії.

Відповідну публікацію Анна Семенович оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

Популярна представниця російського шоу-бізнесу зробила щасливе обличчя, перебуваючи біля поїзда. Дівчина одягнена в кросівки, джинси, кофту в клітку, пальто і сонцезахисні окуляри, взявши в руку стильну сумочку. Анна Семенович задумалася про зміну професії і звернулася до фанатів.

"Відпочили, пора і попрацювати 🥰 я обожнюю подорожувати і не важливо в якому напрямі . Дорога мене заряджає, я реально відпочиваю в поїзді або літаку ✈ ✈ ️ось думаю може змінити професію і стати стюардесою або провідницею представ уявляєте-ви заходите в поїзд , а там я по співаю і пропоную легкі закуски 😂 😂 🔥 хочете ?😜 � � 🏼", - поцікавилася Анна Семенович у своїх шанувальників.

Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Аудиторія фоловерів, які стежать за профілем артистки, залишили під її новим постом безліч коментарів.

"❤️а хіба ваш репертуар ще ніхто в поїздах не виконує 😂 вакансія зайнята😘 а потім, ви хочете таки працювати або відпочивати поїзді?🥂", "Якщо Анна стане провідницею, то я розорюся на квитки😍", "ні.це не твоє, краще в якості пасажира))🔥 👏 😍 😂", - написали фоловери Анни Семенович.

Коментарі зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Коментарі зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Нагадаємо, що популярна російська співачка Анна Семенович розповіла про втрату енергії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка і ведуча Анна Семенович пояснила свою відсутність на різних телепроектах.

Також портал "Українці" писав, що фігуристка, співачка і актриса Анна Семенович згадала зміни іміджу.