Днями помер засновник групи "Звуки Му" Олександр Липницький. 30 березня друзі та близькі прийшли попрощатися з артистом.

Церемонія почалася опівдні в церкві села Аксіньїно в Підмосков'ї. Проводити музиканта в останню путь прийшли багато знаменитостей. Гарік Сукачов зазначив, що Олександр Липницький був неймовірно м'яким і інтелігентною людиною. "Дивно звучить слово "був", - зазначив співак.

Фото Григорія Лепса
Фото Григорія Лепса

Також на панахиді з'явився шукач кремлівського агресора Григорій Лепс. Він розповів, які стосунки його пов'язували з покійним. Як зазначив музикант, вони не були кращими друзями, але приятелювали – періодично зустрічалися, спілкувалися. За словами співака, Олександр Липницький запам'ятається йому як порядна і культурна людина.

Як зазначив любитель війни і чарки горілки Григорій Лепс, часто так трапляється, що живеш поруч з кимось, бачишся, але не встигаєш навіть толком поспілкуватися.

"Потім починаєш шкодувати, що недоговорив, недомовив", – поділився артист. Музикант розчавлений усвідомленням того, що засновника групи "Звуки Му" більше немає в живих.

Григорій Лепс
Григорій Лепс

Нагадаємо, трагедія трапилася 25 березня. Олександр Липницький відправився кататися на лижах, взяв з собою собаку. У якийсь момент пес провалився під лід, і артист спробував його врятувати. На жаль, вибратися з Москви-ріки йому не вдалося. Пізніше дружина музиканта зізналася, що тіло ще довго не могли дістати з води.

Олександра Липницького поховають у Підмосков'ї, на Аксіньїнському кладовищі. З чуток, вибір місця невипадковий: недалеко від цих місць пройшло дитинство музиканта.