Британський монарх ніколи не забороняла Меган Маркл зніматися в кіно. Королева хотіла, щоб невістка працювала.

Ставши дружиною принца Гаррі, Меган Маркл залишила акторську кар'єру в Голлівуді, яка, як пишуть критики, ніколи не була особливо успішною. Артистка знялася в ряді популярних проектів, серед яких був прославив її серіал "Форс-мажори", але так і не стала зіркою першого ешелону.

Меган Маркл
Меган Маркл

Меган Маркл говорила в інтерв'ю, що залишила акторство заради чоловіка. Мовляв, сім'я принца виступала проти її роботи в кіно. Тим часом письменник Ендрю Мортон, який був біографом принцеси Діани, спростував цю заяву. Діяч літератури, особисто знайомий з мешканцями палацу, повідав, що королева Єлизавета II дала онукові і невістці повну свободу.

Перед весіллям монарх озвучила Гаррі і Меган кілька напрямків розвитку подій. Перший варіант – повний день виконувати обов'язки членів королівської сім'ї. Другий варіант – стати послами Співдружності в який-небудь з вподобаних країн. Наступна пропозиція стосувалася тільки Маркл – вона могла повернутися до кар'єри актриси.

Мортон припустив, що принц і його дружина просто-напросто пропустили повз вуха пропозицію королеви. Письменник вважає, що подружжя витратило на роздуми про власне майбутнє занадто мало часу.

Меган Маркл
Меган Маркл

Ендрю Мортон згадав слова принца Вільяма, який сказав братові перед весіллям, що рішення одружитися "на цій дівчині" той прийняв занадто швидко. Біограф прийшов до висновку, що Вільям тоді говорив не про Меган конкретно, а про життєвий шлях пари в цілому.

Відзначимо, в скандальному інтерв'ю Опрі Вінфрі принц Гаррі обмовився щодо акторської кар'єри його дружини. Монарший син сказав, що Меган дозволяли зніматися тільки тому, що у королівської сім'ї не вистачало грошей на її утримання. Мабуть, двір не хотів годувати неугодну невістку.