Співачка Ані Лорак розкрила деталі свого роману з українським тренером з футболу.

Про це вона розповіла у програмі "Доля людини".

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Артистка перебувала в таємних відносинах з колишнім футболістом збірної України, київського Динамо, а нині головним тренером угорського "Ференцвароша", Сергієм Ребровим ще на початку своєї творчої кар'єри. Вона навіть пішла від свого обранця, продюсера Юрія Фалеси, так як закохалася в спортсмена.

Сергій Ребров
Сергій Ребров

Співачка розповіла, що вони познайомилися з Ребровим у Лондоні на музичному фестивалі.

"Так воно буває: просто погляд, просто спілкування, якась зацікавленість один одним, якась взаємна симпатія. Ми поспілкувалися. Здавалося б, все на цьому мало закінчитися. Але людина шукала шляхи, номери телефонів і так далі", - поділилася Лорак.

Як зазначила співачка, як тільки футболіст зрозумів, що він домігся бажаного, він різко змінився у своєму ставленні до неї. Вона зізналася, що він навіть пропонував їй стати його коханкою. До такого виконавиця виявилася зовсім не готова.

"Коли я відкрилася йому, він став мною маніпулювати. Чоловіки часом не знають, чого хочуть від життя. Є чоловіки-маніпулятори. Ось він саме такий", — поділилася спогадами Лорак.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Це настільки поранило Лорак, що вона розірвала з ним всяке спілкування, поміняла номери телефонів і викреслила спортсмена зі свого життя.