28 квітня вийшла провокаційна прем’єра – спецвипуск проєкту «Мій секрет» із Машею Єфросиніною. Кожен випуск проєкту присвячений одній зірці. Гострі й несподівані запитання ведучої змусять зірок уперше зізнатися в таємниці, яку вони ретельно приховували все своє життя.

Гостею спецвипуску програми стала Ірина Білик. В розмові із ведучою співачка розповіла, що стало причиною розлучення з кожним із її чоловіків та чи вдалося їм з Асланом Ахмадовим зберегти шлюб на відстані в сотні кілометрів.

Ірина Білик
Ірина Білик

Також співачка зважилася розповісти головний секрет свого життя – про рідного брата Сергія.

"У мене є рідний брат Сергій. Йому 40 років. Він має психічні розлади. Жодного дня він не працював. П’ять років він не виходив на вулицю взагалі. Ми не хотіли ніде про це говорити, а після смерті мами він залишився один у квартирі. Мені допомагає з ним мій брат Юра. Зараз я намагаюсь пояснити йому, що треба якось жити таким життям, яким живуть люди. Я хотіла покращити його життя, але поки що не можу цього зробити. Поки все, що я можу для нього зробити – це надсилати продукти та утримувати його. Я люблю його й щиро сподіваюсь, що він виросте", – поділилася Ірина Білик.