Українська телеведуча, відома як "Паломниця" Оксана Марченко поділилася постом у соцмережі. Вона розповіла історію, яка зворушила українців до глибини душі.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"#Страснап'ятниця сьогодні Страсна П'ятниця - день жорстокої страти безгрішного Ісуса Христа. Бог не пощадив Свого Сина і не позбавив його від цієї страшної тортури, на яку він пішов заради нас, заради нашого порятунку. Своєю Хресною смертю Син Божий примирив Бога і його творіння. Викупна жертва принесена за всіх людей для отримання ними вічного життя. Але тільки ті, хто увірували в нього, стають причетними до неї: "хто буде вірувати і хреститися - врятований буде, а хто не буде вірувати - засуджений буде", - сказав Господь Своїм Апостолам. В цьому і є головний вільний вибір в житті людини: вірити чи ні, бажати отримати вічне життя і нове тіло чи ні. Зрештою це вибір і способу життя-злого тварини або люблячої людини. # ОксанаМарченко #паломниця", - підписала відеоролик українська телеведуча.

Численні фоловери телезірки, вирішили не стримувати своїх емоцій і почали коментувати публікацію знаменитості.

"Вітаю Вас, Оксана 🙂 🙂 відео просто на розрив усіх емоцій. Навіть страшно уявити 😱", "найдобрішого вам дня, наша неперевершена # паломниця Оксана 😇 😇 😇 Дякую за це відео! Навіть не уявляю, скільки праці було вкладено в його створення", "Страсна п'ятниця - це ж самий такий серйозний день для всіх нас, християн. Подивилася це відео на одному диханні...як завжди до сліз 🙏 Спаси Господи🙏", - залишають коментарі Передплатники телезірки.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко показала своїх батьків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко розповіла, як зцілити свою душу.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Оксана Марченко розповіла про унікальних людей.