Популярна і талановита українська знаменитість, скандальна і успішна співачка Оля Полякова поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед публікою з журналісткою Катею Осадчою, якій дала цікаве інтерв'ю.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Дівчатка рулять 😉 дивіться сьогодні в ексклюзивному репортажі "Світське життя" @svitsketv, як ми дівочою компанією відпочивали в Туреччині! Не пропустіть о 23: 20 на 1+1! #оляполякова #світськежиття", - підписала фотографію Українська знаменитість.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку скандальної зірки, не обділила увагою співачку. Вони активно коментують кожен пост артистки, і цей – не став винятком з правил.

"Подивився цю передачу .Можу сказати тільки велике Фуууууу Полякової.Мама живе в Росії.Купили будинок в Росії.Я завжди був упевнений, що Полякова зрадниця.Якщо російські солдати прийдуть на нашу землю, Полякова буде їх зустрічати з квітами.Для мене Полякова померла.От якби її чоловіка посадити в окоп,я подивився б як вона просила б Путіна не стріляти.Що б чоловікові в голову не прилетіло", "вирішила хайпануть під шумок з Лорак?? ))))) про тебе ніхто не знає взагалі, а тепер щоб дізналися?? Що ж ти раніше мовчала тоді??? Тільки зараз заговорила?))) ", "Оля, ви як лялечка, дуже красива!", "Спасибі, звичайно подивлюся🔥 🔥 🔥 зі святом Вас😊 🎉 🌹", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова показала свої кулінарні навички.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна виконавиця Оля Полякова пообіцяла здивувати публіку.

Також портал "Українці" писав, що знаменита українська артистка Оля Полякова показала, наскільки вона близька з дочкою.