Успішна українська артистка, популярна співачка, дружина Потапа Настя Каменських поділилася відеоролик в соцмережі. Вона показала сюрприз, який Потап приготував на честь її дня народження.

Відповідну публікацію Настя Каменських розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Особливий, святковий випуск реаліті "Дівчатка рулять" вже у мене на каналі 🥳 🥳 🥳 Я не планувала знімати поспішав до свого дня народження. У цей ранок я тільки повернулася з концерту, моторошно втомилася від довгого перельоту і хотіла тільки одного: скоріше в душ і спати. Але Льоша, звичайно, вміє дивувати 🥰 з порога він оголосив мені, що підготував сюрприз, і відвів мене на студію. А там 😍 як же я була зворушена цим сюрпризом! Загалом, не буду псувати інтригу, побачите все самі♪ Скажу тільки, що втому мою як рукою зняло! Завдяки найближчим для мене людям я згадала, як багато ми всього встигли зробити за час існування проекту NK 🤩 я згадала, як це було круто 🔥і нагадала собі, хто я є насправді", - підписала відеоролик українська зірка.

Крім цього, Настя написала про те, що всі люди кудись поспішають і занадто багато думають про свої справи, не помічаючи того, що так поруч.

"Ми всі постійно біжимо, щоб ще більше встигнути, і часто не встигаємо насолодитися життям. А день народження-відмінний привід для того, щоб зробити паузу, видихнути, похвалити себе, похвалити своїх близьких, свою команду, за всю цю величезну роботу 🔝 і звичайно ж, всіх моїх відданих фанів - мою NK Family, і всіх-всіх моїх слухачів, у всіх країнах і на всіх континентах. Спасибі вам всім, за те, що ви є. Ви у мене-найкращі! ❤ ️", - звернулася до аудиторії чарівна артистка.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських обурила українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Настя Каменських втішила подругу після розпаду відносин.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Настя Каменських показала відвертий знімок.