Комедійний телесеріал "Маски-шоу" — це вже синонім нашого дитинства і юності. Ми вирішили з'ясувати, як сьогодні живуть актори популярного шоу.

Георгій Делієв

Георгій Делієв
Георгій Делієв

Творець шоу Георгій Делієв в 2020 році відзначив 60-річчя. Після закриття серіалу в 2006 році він переключився на кінематограф: на його рахунку вже 20 ролей. Також Делієв розвивається як режисер повнометражних фільмів, музикант і художник. У 2003 році він заснував в Одесі «Будинок Клоунів», де донині працюють актори «Масок».

За заслуги на культурній ниві Георгій регулярно отримує все нові звання: так, в 2009 році він став народним артистом України. А три роки по тому життя артиста трапилася біда: померла його дружина Лариса, з якою він прожив майже 35 років. Зараз Делієв знову одружений і виховує маленького сина. Дочка Георгія від першого шлюбу пішла по його стопах і стала клоунесою.

Борис Барський

Борис Барський
Борис Барський

Борис Барський заробляє на життя грою в "Будинку клоунів", зйомками в кіно і участю в українських телепроектах. Також артист отримує роялті з продажів своїх збірок поезії і записує дебютний музичний альбом «Левиний кашель».

Ось уже 40 років Барський одружений на костюмері Наталії: у подружжя є доросла дочка Анастасія. Їх син Костянтин помер в 2010 році після тривалої хвороби — йому було всього 26.

Володимир Комаров

Володимир Комаров
Володимир Комаров

Володимир Комаров покинув шоу ще в 2002 році, щоб створити комік-дует «Одеколон» разом з Олексієм Агоп'яном (іншим екс-учасником трупи і актором «Каламбура»). Приблизно тоді ж Комаров заснував блюз-групу "Д-р "БрМенталь", в якій виконує соло і грає на акордеоні досі.

Іноді Володимир з'являється у виставах «Масок» і знімається в кіно, а також продає курильні трубки власного виготовлення, проводить екскурсії по Одесі і викладає в театральній школі. Від першого шлюбу у артиста є дочка. Зараз Комаров одружений втретє і ростить сина.

Олександр Постоленко

Олександр Постоленко
Олександр Постоленко

Олександр Постоленко, який постійно грав чиновників, п'яниць і ортодоксальних євреїв, став беззмінним автором і актором «Будинку клоунів». Постоленко захоплюється художньою фотографією, а нещодавно він випустив книгу "Миру – сміх" з іронічними розповідями про життя трупи.

Артист був багато років одружений на колезі по театру Наталії Бузько: у подружжя народилося двоє дітей і вже є внучка. Зараз парочка в розлученні, але продовжує жити на одному сходовому майданчику і грати на одній сцені.

Наталія Бузько

Наталія Бузько
Наталія Бузько

Наталя Бузько хороша не тільки в комічних образах. Як нагадують звістки, вона знялася аж в дев'яти драмах Кіри Муратової і декількох серйозних європейських фільмах. Крім роботи в театрі, Бузько займається викладацькою діяльністю і випускає колекції одягу для жінок.

Михайло Волошин

Михайло Волошин
Михайло Волошин

Кого тільки не грав Михайло Волошин в "Масках-шоу": японців, індіанців, чортів, фашистів, бабусь і навіть собак. Незвичайне акторське обдарування Волошин втілює на сцені «Будинку клоунів», а у вільний час пише оповідання і грає в кіно.

Також актор є засновником кількох комерційних підприємств в Одесі. У дружини Волошина Євгенії унікальна доля: слабочуюча жінка стала професійною танцівницею і навіть заснувала власне шоу. З Михайлом вони разом більше 25 років, у них є спільна дочка.

Ігор Малахов

Ігор Малахов
Ігор Малахов

Ще один актор "Масок", який опинився в "Будинку клоунів", — Ігор Малахов. Він як і раніше грає ловеласів, «хрещених батьків», джентльменів і... бабусь. А крім цього працює кіномонтажером і режисером повнометражних фільмів. Також відзначається, що Малахов — зразковий сім'янин і батько трьох синів.

Евеліна Бледанс

Евеліна Бледанс
Евеліна Бледанс

Евеліна Бледанс, що грала в "Масках" цілих 14 років, домоглася найбільшої популярності з усієї трупи. Вона активно знімається в кіно, грає в театрі, регулярно з'являється в різних телешоу. У 2017 році Бледанс розлучилася з третім чоловіком і зараз виховує особливого сина разом з новим коханим.

Юрій Стицковський

Юрій Стицковський
Юрій Стицковський

Юрій Стицковський пропрацював у трупі всього три роки, після чого створив власне шоу «Каламбур». Він продовжує працювати продюсером і режисером у сфері розваг. Його ім'я часто спливає у зв'язку з екс-дружиною Евеліною Бледанс, з якою він прожив 7 років. Останні 27 років Стіцковський одружений на телепродюсері Ірині, яка в 2002 році народила йому сина Миколу.

Олег Ємцев

Олег Ємцев
Олег Ємцев

Найстарший актор шоу Олег Ємцев покинув "Маски" в 1999 році, на піку їх популярності. Після відходу Ємців відкрив невеликий театр "На валізах" в Кракові і кілька років жив на дві країни. У 2011 році Олега не стало: він помер через місяць після свого 60-річчя від раку.

Повернувшись у забутий жанр німого кіно, Одеська комік-трупа миттєво застрибнула на вершину Олімпу гумору. І протрималася там багато років, перш ніж перестати відповідати форматам. Але навіть якщо "Маски-шоу" більше не показують по телевізору, яскраві і самобутні герої назавжди в наших серцях.