Знімки дівчат потрапили в Інтернет і місцеві ЗМІ, після цього їх затримала поліція і після допиту відпустила.

Про це пише Pavlovsky.News з посиланням на відео затриманої дівчини (щоб подивитися відео перегорніть до кінця сторінки).

голих українок затримали в Туреччині
голих українок затримали в Туреччині

Дівчина заявила, що "в мусульманських країнах краще не робити голі фото, ми вже зрозуміли після цього балкона". "Я не розумію, чому це відбувається в XXI столітті", – додала вона.

"Якщо ви хочете зробити оголені фото в Туреччині або інших мусульманських країнах, то краще цього не робити. Або робити максимально приховано, не відзначайте локацію", – зазначила одна із затриманих у Туреччині дівчат.

Журналісти опублікували зняте з іншої яхти відео, на яке потрапила фотосесія дівчат. «На допиті показали паспорти, стало відомо, що вони українки, образити нікого не хотіли і навіть відпливли подалі — з зайвих очей геть», — розповів телеграм-канал деталі затримання дівчат.

5 квітня стало відомо, що в Дубаї за оголену фотосесію затримали — 12 дівчат з України і росіянина Олексія Концева, якого також підозрюють у поширенні порнографії в соціальних мережах. Після цього їх депортували.