Самоізоляція на тлі пандемії COVID-19 негативно відбилася на фігурі та обличчі дочки телеведучої Лариси Гузєєвої. Ольга Бухарова, зізналася, що без сонця перетворюється на смітник.

Спадкоємиця заслуженої артистки поділилася в розділі Stories свого Instagram-аккаунта переживаннями через проблеми із зовнішністю, які проявилися у Бухарової за час карантину. Господиня аккаунта зізналася, що втомилася від зайвої ваги і висипань на обличчі.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

"За карантин моторошно втомилася від свого обличчя і тіла. Без сонця не можу – перетворююся на смітник. Місто не люблю, пилюку від машин не переношу!» - розповіла дочка ведучої шоу "Давай одружимося!" про депресію.

Бухарова у своїй публікації також висловила подяку зірковій матері за можливість жити за межею міста, завдяки чому влітку їй все ж вдається полежати під спекотними променями сонця.

пост дочки Лариси Гузеєвої
пост дочки Лариси Гузеєвої

Лікарі деякий час тому прописали Бухарової гормональні препарати, через які дівчина набрала 10 зайвих кілограмів. Спадкоємиця Гузеевой мріє насолодитися літнім сонцем і набути красиву засмагу, проте надіти купальник вона, судячи з усього, не наважується.