Через півтора року після виходу гучного хіта «Ей, секундочку» співачка анонсувала вихід нового треку і кліпу.

Автором пісні виступив Дмитро Сисоєв, який раніше написав для Олі такі хіти, як» лід рушив «і» Ей, секундочку «(обидва треки були відзначені нагородами в номінації» Краща пісня року " за версією музичної платформи). Режисер кліпу-Любомир Левицький, відома постать у світі в кіно та реклами. Левицький – один з небагатьох українських режисерів, які підкорили США. Кліпи знімає рідко, але для Полякової зробив виняток.

Оля Полякова
Оля Полякова

Однією з головних особливостей майбутнього кліпу стане використання складної технології «motion control», яку активно використовують в зарубіжних гостросюжетних/action-фільмах, а вперше застосували на зйомках кіноепопеї «Зоряні війни».

Любомир Левицький: "Це справді виклик і для Олі, і для мене особисто. Ми робимо кліп, яким підкреслимо всю епоху Олі в минулих її роботах. Робота надзвичайно складна технологічно, хоча виглядати винна легко і органічно, наче знято її було дуже просто. Найбільшим викликом для мене як режисера є необхідність розділити собі на дві частини. З одного боку на цих зйомках я є технічним спеціалістом, що прораховує все до міліметрів та секунд, а з іншого — творчий і веселий чувак, який працює з гумором і жартами, у стилі, притаманному Олі».

Серед акторського складу в кліпі можна буде побачити учасників одного з найпопулярніших комедійних шоу країни.

Оля Полякова
Оля Полякова

Оля Полякова: "Скучила дуже за концертами, але ще більше за новими кліпами. Поступово музичний бізнес звикає до нових умов, пристосовується і ось ми, через більш ніж рік, нарешті вирішили випустити нову пісню і кліп. Ця пісня як завжди про непросту долю нашої жінки. Цього разу її сюжет і сенс в тому, що кожна з нас в кругообігу справ і клопоту повинна берегти свою внутрішню дівчинку, піклуватися про неї, балувати і регулярно вигулювати. І в цьому вам, як ніхто інший, допоможе, звичайно ж, Оля Полякова".