Відома українська співачка Віра Брежнєва поділилася відеофайлом в соцмережі. Вона постала перед фанатами на відпочинку в теплих краях.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва розмістила своєму акаунті в Instagram.

"Природа досконала. ☀️І ми в ній. Кожен з нас. У нас немає недоліків. Недолік це те, що може не подобатися в нас іншій людині. Це те, чого може комусь у нас бракувати. Щось нав'язане суспільством і стереотипами. Адже те, що одному в нас не подобається, може подобається іншій людині і навпаки. Позбутися від "недоліків" означає вирости і любити себе таким, який ти є . При цьому вдосконалюючись для себе ж. А ось наші справи і вчинки - це наші достоїнства. Те, що характеризує нас, як особистість. Для мене вчинок означає Набагато більше слів. Але ми всі вчимося в житті. І іноді допускаємо помилки.. це теж сприяє нашому зростанню. Це наші власні уроки. Що ви думаєте з цього приводу?", - підписала Відеоролик українська співачка.

Численні фанати не забувають про себе нагадати про залишають чимало відгуків під постом віри.

"Абсолютно вірно, згодна, на помилках вчимося і досвід дає висновки ,і Всесвіт все бачить і любов і щастя дає, в нагороду!!!Шикарно, виглядаєте, Вірочка!!!Привіт з Дніпродзержинська!!!!!🙌🙌🙌🙌🙌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Потрібно полюбити себе і приймати в собі все!", "Як зараз в Москві не вистачає сонця😭 😭 😭", "згодна на 100500%. Як каже Ілон Маск, помилки робити не страшно. Головне кожен раз помилятися в чомусь новому 😉", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що успішна українська артистка Віра Брежнєва не змогла знайти слів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Віра Брежнєва привітала публіку зі світлим святом.

Також портал "Українці" писав, що Віра Брежнєва показала шикарне іспанське місто.