Відома українська співачка, дружина популярного продюсера і талановитого репера Олексія Потапенка (Потапа) Настя Каменських поділилася яскравими знімками. Виконавиця розповіла про свої страхи і анонсувала новий випуск свого реаліті-шоу.

Відповідну публікацію Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"У мене, як і у будь-якої людини є страхи. Страх висоти після невдалого падіння з парашутом. Страх бути на глибині, під товщею води, серед невідомості. І головний страх, який я найчастіше відчуваю-що у мене щось вийде не ідеально. Саме він забирає у мене величезну кількість сил, енергії, радості і спокою. Ми всі чогось боїмося. Але страхам не можна дозволяти управляти нашим життям і потрібно навчитися їх долати саме це ми вчилися робити в 9 серії "дівчатка рулять" 💕 вже дивилися? Якщо так, розкажіть свої враження 😚 і дочекайтеся особливу, 10 серію вже завтра 🤍", - підписала публікацію чарівна артистка.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом стежить за особистим життям Насті. Фанати не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімками знаменитості.

"Дякуємо Тобі Настусі разом з Потапом ! За ваші підказочки ! Спасибі вам величезне від НАС🤰 🏻!!!!", "Болівія?", "Залізла б ще на паркан.......", "Відписка від тебе за те, що продалася і не згадала про День Перемоги", - залишають коментарі фоловери української зірки.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Настя Каменських публічно привітала Потапа з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських показала, як Потап привітав її з днем народження.

Також портал "Українці" писав, що Настя Каменських знатно обурила українців.