Популярна українська артистка, молода і талановита актриса, чарівна виконавиця, хрещениця народної артистки Ірини Білик Аліна Гросу поділилася шикарним постом в соціально мережі. Вона показала свій новий кліп і неймовірний новий вигляд.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Молоду і симпатичну артистку знають всі українці. Дівчина ще з малих років знаходиться на великій сцені. Аліна володіє не тільки великим талантом, але і прекрасною зовнішністю. Крім цього, вона - дуже популярна і успішна актриса.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Нещодавно я розігрувала квитки і вже знайшла переможця в Інстаграме🤪 🧡@ marinamolodec25 🙏 🏻 ваша відповідь абсолютно вірна:) запрошую вас із супутником/супутницею на свій концерт 5 червня, який відбудеться у Фастові 🙌 🏽 ура 🧡 🧡 🧡 #обирайгросу оцініть образ за шкалою від 1 до 10🧡", - підписала відеоролик чарівна актриса.

Багатотисячна публіка, підписана на сторінку знаменитості, не обділила увагою свою улюбленицю і залишили чимало відгуків під постом Аліни.

"Алінка твій образ відпад, тут не 10 балів а всі 100👍 👍 😍 😍 😍", "я би хотіла бути красунею як Аліна😍", "@ alina_grosu ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ урааа!!!! Клас!... Дякую Вам...🤩🤩🤩🤩 Люблю слухати ваші пісні і донечка також. 😃 😃 😉 Дякую ще раз...💐💐💐💐❤❤❤🎉🎉🎉", "Вітаємо переможців🙌 🙌", - залишають коментарі фоловери української артистки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що відома співачка Аліна Гросу привітала всіх мам зі святом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська актриса Аліна Гросу показала циркові трюки.

Також портал "Українці" писав, що новий вигляд Аліни Гросу знатно здивував фанатів.