На 86 - му році життя померла вдова радянського актора Євгена Леонова Ванда (в дівоцтві – Стойлова). Про смерть актриси розповіли в театрі Ленкому, де Ванда працювала майже півстоліття.

Чоловік Ванди – улюбленець радянських громадян – зірка "Джентльменів удачі" Євген Леонов помер в 1994 році. Актор пішов раптово через тромб, який відірвався.

У шлюбі з Вандою у нього народився син Андрій, який відомий за роллю батька в "Татусевих дочках".

Євген Леонов
Євген Леонов

Як пише "КП", Ванда народилася в Свердловській області в 1935 році, в своєму рідному місті познайомилася з Леоновим, який приїхав на гастролі. Свою дівчину актор покликав до Москви, познайомив зі своїми батьками, а ті підтримали його.

А ось сім'я Ванди не погодилася з її вибором спочатку: актор був старший за дівчину на 9 років.

У театрі Ленком розповіли, що Ванда – заслужений працівник культури, і була одна з їхніх найстаріших співробітниць. Колеги запам'ятали її професіоналізм, енергію.

Ванда Леонова
Ванда Леонова

"Віддала театру майже півстоліття, брала участь у випуску багатьох знаменитих ленкомівських виставах", – розповіли в театрі.

Ванда брала участь у випуску безлічі вистав «Ленкому».

Однією з перших на її відхід з життя відреагувала її невістка Анастасія Леонова, яка в коментарях до публікації театру назвала свекруху "коханою, рідною".

"Ти завжди будеш з нами!!! Чуєш? Завжди", - написала вона.

У коментарях шанувальники висловили співчуття родині великого актора.