Чарівна українська співачка, народна артистка, відома, як "Діва", талановита і успішна виконавиця Ані Лорак поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед публікою на великій сцені, де заспівала знамениту пісню.

Відповідну публікацію Ані Лорак оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

На відеоролику популярної зірки можна побачити Ані Лорак у всій красі - шикарна зачіска і відверте чорне плаття, яке підкреслює її соковиті форми. Вона заспівала на великій пісні відому пісню Костянтина Меладзе і звернулася до публіки з терміновою заявою.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Ми з вами живемо в епоху суспільного осуду, де можна перекрутити і перекрутити будь-яке слово. Так і сталося недавно, коли були зроблені неправильні висновки з мого інтерв'ю. Після чого почалося необгрунтоване публічне цькування людини, до якого я з повагою і любов'ю ставлюся — до великого композитора Костянтина Меладзе. Я прошу всіх вас залишити цю тему в спокої. Добро переможе🙏 🏻", - підписала відеоролик українська артистка.

Варто відзначити, що знаменитість відключила коментарі. Під її постом немає жодного коментаря, що може сказати саме за себе. Відомо, що після одного з її останніх інтерв'ю спливла не зовсім зрозуміла інформація, через яку Ані Лорак була змушена відключити коментарі в соцмережі.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нагадаємо, що знаменита артистка Ані Лорак порадувала своїх фанатів приємною новиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак і Сергій Лазарєв знатно заінтригували публіку.

Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак пообіцяла яскраве літо.