Актор Олександр Домогаров за довгі роки так і не зміг забути свою кохану Ларису Чернікову. Дівчина, що пішла так рано, дуже багато значила в його житті.

Олександр Домогаров опублікував у своєму Instagram-акаунті рідкісне архівне фото, на якому зображена усміхнена дівчина з двома породистими собаками. У підписі до знімка актор пояснив, що пов'язувало його і Ларису.

"Ось – наша Лара. На руках її – моя Ніка. Вона тоді привезла мені цю істоту! Ларка! Велика і недоступна! Вона подарувала мені, моїй родині і моєму синові — те, на що тоді я був не здатний! Смерть вибирає кращих! 28 років – це жах", - написав Домогаров.

Чернікову артист випадково зустрів у літаку і попросив її номер телефону. Дівчина залишила контакти, і між ними швидко закрутився роман. Але щастя тривало, на жаль, недовго. Лікарі поставили Ларисі страшний діагноз - "лімфома". Незабаром вона померла, не доживши до 29-річчя.

За словами самого Домогарова, красуня з літака була йому просто відмінним другом, ні про який інтимний зв'язок мови і не йшло. Після смерті Черникової актор перестав розповідати про своє особисте життя.

Раніше повідомлялося, що 57-річний актор останнім часом часто проводить час зі своєю колишньою дружиною Іриною Гуненковою. Однак офіційно Домогаров зараз перебуває у відносинах з танцівницею Тетяною Степановою.

Олександр Домогаров
Олександр Домогаров

Втім, наближене до зірки джерело повідомляло, що між закоханими нещодавно трапилася серйозна сварка, і винен у всьому саме актор, який насправді є «нехорошою людиною».

Читачка розповіла, що Тетяна була змушена, навіть не зібравши особистих речей, виїхати із заміського будинку актора, після чого Олександр Юрійович почав закидати її жахливими і образливими повідомленнями.