Після скандальної заяви Ані Лорак втратила бізнес. Стало відомо, що Федеральна податкова служба закриває компанію співачки.

Співачка Ані Лорак є власницею компанії "Ані Лорак Продакшн". Не так давно ФНС країни-агресора прийняла рішення про ліквідацію фірми через невідповідність юридичної адреси організації фактичній.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

До слова, все це сталося після того, як Лорак розповіла про домагання Костянтина Меладзе. Як пояснив юрист, якщо фірма ані закриється, то в найближчі кілька років вона не зможе займатися бізнесом.

"Принаймні, за останньою бухгалтерською звітністю за 2019 рік, виручка становила 40 мільйонів, прибуток — 15 мільйонів. Тепер, якщо фірма буде закрита через недостовірну адресу, артистка буде покарана: кілька років вона не зможе відкривати і очолювати компанії», – розповів юрист Михайло Алексєєв, якого цитує «Комсомольська правда».

Нагадаємо, майже місяць тому Ані дала інтерв'ю Борису Корчевникову в програмі «Доля людини» і розповіла, що зазнала сексуальних домагань з боку Костянтина Меладзе. За словами Лорак, в 2007 році продюсер запропонував їй, як і іншим дівчатам, будувати кар'єру через ліжко. Лорак такий стан справ не влаштував.

Примітно, що артистка не отримала підтримку від своїх колег по шоу-бізнесу, багато і зовсім звинуватили її у брехні. У підсумку недавно Лорак відмовилася від своїх слів і заявила, що насправді з великою повагою ставиться до Меладзе, а ніяких домагань насправді не було.