У мережі з'явилося відео, на якому актриса Олена Яковлєва годує голубів. Птахи буквально обліпили артистку.

Актриса Олена Яковлєва вирушила на прогулянку і вирішила погодувати міських птахів. На фан-сторінці актриси в мережі з'явилося кумедне відео, на якому Олену оточили голуби. Артистка годувала птахів, які сідали їй на руки і буквально не давали проходу.

Олена Яковлєва
Олена Яковлєва

У коментарях шанувальники посміялися над кумедним відео і в черговий раз відзначили доброту актриси. Користувачів зворушило, що Олена підгодовує птахів і не боїться, що голуби можуть її забруднити.

Втім, деякі шанувальники все ж порадили Яковлевої бути акуратніше, так як деякі птахи можуть бути рознощиками зарази. Та й після такого "нападу" Олені точно слід випрати весь одяг. Втім, були і ті шанувальники, які виступили різко проти того, щоб годувати птахів у місті.

"Спасибі за гарний настрій", "Олена, біжи в хімчистку і відмиватися!", "Дуже мило і забавно!!! Годувати потрібно, міські птахи і тварини потребують турботи. Всі мають право на життя", "Вас навіть голуби люблять", "Недарма ж кажуть, що діти і тварини відчувають добрих людей", "Всі голуби заразні, це небезпечно", — такі думки залишили в коментарях шанувальники актриси.