Глядачі СТБ стали свідками самого хвилюючого етапу на проекті "Холостяк" - фінальної церемонії 11 сезону. Головний герой Михайло Заливако зробив свій вибір і вручив каблучку Ганні Богдан. Але найголовніше, що чоловік зізнався в своїх почуттях і вимовив три заповітних слова: «я тебе люблю». Яким був настільки трепетний і хвилюючий момент-докладніше читайте в матеріалі!

"Мені складно було зібрати букви в слова, а слова в пропозиції, щоб просто сказати тобі:»привіт". Настільки ти мене вразила висотою розрізу і довжиною своїх ніг на першій вечірці. І мені стало цікаво, що стоїть за твоєю яскравою і ефектною зовнішністю. Але наше спілкування було сухим і нудним. Я хочу зізнатися, що був момент, коли я думав, що ми попрощаємося. Але побачення по скайпу дало надію, що я помиляюся. Навіть тоді мені чогось не вистачало. Дотик. Для мене це дуже важливо. Пізніше я зрозумів, як вони важливі для тебе», - згадав шлях пари Холостяк.

Холостяк 11
Холостяк 11

Також головний герой помічав кожну дрібницю, яка супроводжувала їх на напрузі 12 тижнів. Дотики, потиск рук, стусан ноги під столом, злість і шепіт ані, — все це змушує серце Михайла завмирати від розчулення.

"Я можу сказати з упевненістю. З тобою я був іншим, таким, яким ні з ким ніколи не був. Це відчуття мені подобалося. І від нього були мурашки по шкірі. Але зараз воно переросло в щось інше. Я розумію, що ти бачиш у своєму майбутньому. Це цілі, підкорення нових вершин. Ти постійно хочеш відчувати все яскравіше емоції. Але де в цих планах місце відносинам, сім'ї?». - зробив відсилання Холостяк до бажань ані відчувати постійний екстрим.

Холостяк 11
Холостяк 11

Аня зізналася, що готова пригальмувати, якщо її чоловік раптом захоче стати розсудливим на якийсь момент.

"Я знаю, що одного разу зробив тобі боляче. Прощай. Я не хотів. І не хочу це робити зараз. Я обіцяв відповісти тобі на твоє запитання. Ні, я не закоханий. Я тебе кохаю. А це більше, ніж Закоханість».

У фіналі 11 сезону проекту "Холостяк" Михайло Заливако зробив свій вибір і зізнався в коханні! Обраницею головного героя стала Анна Богдан.