Ведучий популярного шоу протягом багатьох років дарує чудеса глядачам і учасникам, але головне диво для нього самого — ефектна дочка.

23-річна Варвара Відо поділилася в "Інстаграмі" кадрами з Дубая, який став мрією і улюбленою локацією для багатьох красунь. Дівчина влаштувала фотосесію на пляжі на тлі висоток, примірявши яскраве бікіні, що приковує погляд.

Спадкоємиця ведучого шоу" Поле чудес " позувала, розкривши білу сорочку і оголивши спокусливі форми. Плоский живіт, стрункі ноги і витончені груди — дівчині дійсно є чим похвалитися.

дочка Леоніда Якубовича Варвара Відо
дочка Леоніда Якубовича Варвара Відо

"Обережно, дуже гарячі фотки! Ну правда, на піску в спеку стояти дуже гаряче", – написала Варвара відо.

В акаунті у Варвари передплатників поки не так багато-трохи більше 3700. Дівчина не прагне до публічності і веде скромний спосіб життя, незважаючи на популярність батька. Однак користувачі все одно не упустили можливість відзначити ефектну зовнішність рудоволосої красуні.

"Ти шикарно виглядаєш😍", - написав candron1995

"Спасибі за попередження, а то я мало не обпеклася!🔥", – іронізує mariarumpel.

"Фігура просто топчик. Виглядаєш чудово", - похвалила ann.sepia2990.

Варвара – дочка Леоніда Якубовича від третього шлюбу — з Мариною відо, з якою він разом працював у телекомпанії "ВИД". У дівчини також є старший брат по батькові Артем і племінниця, яка молодша всього на два роки.

дочка Леоніда Якубовича Варвара Відо
дочка Леоніда Якубовича Варвара Відо

Варвара закінчує магістратуру з міжнародної журналістики в МДІМВ, пише вірші та пісні під псевдонімом Barbara Vido. Вона носить прізвище матері і не хвалиться тим, що дочка відомого телеведучого, як розповідала вона "співрозмовнику".

"Ніколи не жила, як діти інших знаменитостей, не була близька до шоу-бізнесу, так само як мій старший брат і племінниця. Це була позиція тата, він в принципі, як і моя мама, не хизується тим, що він відомий. Він не вважає своїм привілеєм, що його впізнають на вулиці і знає вся країна. Сама розуміла завжди, що я не хочу жити так, як більшість знаменитостей і їхні діти. Я не вважаю Популярність тата, його заробітки приводом для того, щоб вважати себе краще за інших людей", – пояснила Варвара.