Критик розповів, чому Кіркоров біситься через Примадонну.

Сварку Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова обговорюють в шоубізнесі вже який тиждень. Колишнє подружжя вперше за довгі роки не привітали один одного з днем народження. А Філіп, коли чує про Аллу, зараз і зовсім виходить з себе.

Музичний критик Сергій Сосєдов пролив світло на те, чому Кіркоров так гостро реагує на Пугачову.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

На недавньому концерті "Вдалі пісні" Кіркоров з'явився в піднесеному настрої. Він мило спілкувався з журналістами до тих пір, поки у нього не запитали про Пугачову. Філіп тут же змінився в особі, почервонів і з криками пішов за лаштунки. Музичного критика Сосєдова така реакція Кіркорова нітрохи не збентежила.

- Пугачова всім набридла, як собака, - кип'ятиться Сосєдов. - Вона набридла не тільки Кіркорову, а й мені, немов гірка редька. Журналісти просто знущаються над Філіпом, коли запитують у нього про Аллу. Я особисто сприймаю всі питання про Пугачової як знущання над собою. Вважаю, що і Кіркоров вважає так само. А вона вважає, що я на ній піарюся. Який, до біса, піар? Мені він не потрібен!

За словами Сосєдова, інтерес до Пугачової підігрівають штучно. Щоб не забули.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

- Я її не слухаю, мені вона нецікава, я не хочу навіть знати про її існування, – продовжує Сосєдов.

- Нещодавно мені подзвонили: "Що б ви хотіли побажати Пугачовій?"Нічого не хочу я їй бажати! Вона вже ніяка не легенда. Все це в минулому. Все розсипалося, немов картковий будиночок. Було і пройшло.

Сосєдов виключає, що Кіркоров і Пугачова могли посваритися на любовному грунті.

У тусовці базікають, що причиною сварки Примадонни і поп-короля став Максим Галкін. Мовляв, він поставив Пугачовій ультиматум і зажадав прибрати Філіпа з їхнього життя. Мовляв, Алла послухалася Макса, так як розуміє, що в разі сварки з ним може позбутися безбідного життя.

- У мене запитують, чи щаслива була Алла, коли жила з Філіпом, – продовжує Сергій. - Яке там, до біса, щастя? Вони завжди ходили самі по собі. На публіці-так: він при ній, вона при ньому. Але там не було ніяких любовних відносин. Це ж відразу видно! Пам'ятаю один цікавий епізод. Років двадцять тому вони прийшли на тусовку в один зі столичних нічних клубів. На виході я зупинив Філіпа. Він відразу зрозумів, що я не хочу, щоб Пугачова брала участь в нашій розмові і щось чула. Філіп підійшов до мене. У нас була коротка розмова, хвилини 3-4, і весь цей час Алла стояла і чекала його з абсолютно байдужим обличчям. Вона завжди так ходила: абсолютно мертве обличчя, відчужений погляд. А зараз стала ще гірше!

Сосєдов вважає, що від сварки Кіркорова і Пугачової глядачі абсолютно нічого не втратять. Так як ця екс-парочка вже всім набридла.

- Вийдіть на вулицю і запитайте у простих людей, що вони думають про Пугачову, – заявив Сергій. - Заради інтересу опитаєте людей десять. Ось і почуєте, що вони думають. Вона вже нікому не цікава. Її поїзд пішов.