Народна артистка України, телеведуча, чарівна Тіна Кароль поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона звернулася до фанатів, щоб влаштувати розіграш цінний призів.

Відповідну публікацію Тіна Кароль розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Роблю це вперше! Але точно знаю, що ви будете в захваті. Хочу подарувати вам ці грайливі золоті бантики з моєї першої колекції для ювелірного бренду "Укрзолото". Виконуй наступні умови та вигравай каблучку, сережки чи кулон, а ще Подарункові сертифікати "Укрзолото": -підпишись на мою сторінку @tina_karol, на мій шоп @tinakarol.shop і на сторінку бренду @ukrzoloto-прямо тут, в коментарі, напиши з чим у тебе асоціюються ці прикраси - бантики, а також відзнач 3-х друзів. - на сторінці @ukrzoloto, під таким же фото, напиши коментар "Беру участь"", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Тіна написала, що всі, хто візьме участь у конкурсі, отримають цінні призи.

"31 Травня 2021 року ми з брендом @ukrzoloto оберемо 8 переможців за допомогою спеціального рандомного сервісу. На час проведення розіграшу твоя сторінка повинна бути відкрита. Призи: 1 місце — сережки з червоного золота з фіанітом. 2 місце — кільце з червоного золота з фіанітом. 3 місце — підвіс з червоного золота з фіанітом. 4 місце — подарунковий сертифікат номіналом 5000 грн 5 місце-подарунковий сертифікат номіналом 2500 грн 6-8 місце — подарунковий сертифікат номіналом 1000 грн імена переможців будуть опубліковані на сторінці @ukrzoloto , а так само в моїх stories і бренду", - звернулася до аудиторії талановита артистка.

Тіна Кароль
Тіна Кароль


Нагадаємо, що Тіна Кароль поділилася своїм досягненням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Тіна Кароль показала нове творіння.

Також портал "Українці" писав, що новий репертуар Тіни Кароль припав не до душі українцям.