На 82-му році життя від наслідків коронавірусу помер знаменитий актор і режисер Володимир Меньшов. Про те, яким він був людиною, можна судити по інтерв'ю, яке він дав незадовго до смерті.

"Коли ми закінчували сьомий клас, хтось наговорив поганих слів про мою класну керівницю – мовляв, вона сказала про мене то-то і те, – розповідав Меньшов. – Але зараз я, розкручуючи назад, розумію, що нічого образливого-то вона і не сказала. "Ви з ним ще намучитеся!" – це єдине, що прозвучало з її вуст. Однак мене це так захлеснуло і завело!"

Володимир Меньшов
Володимир Меньшов

Обурення Меньшова було настільки велике, що він розлютився. "Коли вчителька підійшла і запросила мене на танець, я їй різко відмовив, – згадував Меньшов. - Адже це було на очах у людей! Вона образилася. І коли ми прийшли додому, батько мені врізав".

Більше тато не підняв руку на Володимира Меньшова. "Це був останній раз з усіх причин, - пояснив режисер в інтерв'ю на каналі The люди. - Він вже ставав слабшим за мене, а я вимахував – мені було років 15, я був сильний, накачаний, займався гімнастикою. Я пропустив цей удар, але більше він вже не ризикував".

Нагадаємо, батьком Володимира Меньшова був Валентин Михайлович Меньшов. Він служив моряком, потім працював у НКВС. Кавалер Ордена Червоної Зірки пішов з життя в 1974 році.