38-річна співачка МакЅим продовжує перебувати в медикаментозній комі вже другий тиждень. Стало відомо, що передувало попаданню виконавиці в лікарню.

За даними Life, МакЅим могла контактувати з охоронцем, у якого підтвердився коронавірус.

Як зазначає видання, виконавиця, яка відчула себе погано, кілька днів намагалася лікуватися самостійно, коли у неї різко піднялася температура.

Артистка нібито могла приймати антибіотики і противірусні препарати, в результаті чого сліди інфекції, ймовірно, змилися зі слизової. Хоча тести в даний час показують негативний результат, за медичними показниками у МакЅим саме CoViD-19, повідомляють ЗМІ.

Як зазначається, виконавиця була госпіталізована тільки на четвертий день її хвороби. Тоді у зірки вже були задишка, кашель і висока температура.

За даними джерела, МакЅим діагностували двосторонню полісегментарну пневмонію. У реанімації артистка перебуває з 23 червня, її стан залишається вкрай важким. Зокрема, зіниці пацієнтки погано реагують на зовнішні подразники, в крові зафіксована низька сатурація, а також спостерігається інтоксикація організму.

Лікарі вважають, що одужання МакЅим буде дивом, зазначає джерело, в той же час навіть тоді не виключаються ускладнення після хвороби.

До цього в мережі з'явилися чутки, що медики нібито були змушені перевести МакЅим на ЕКМО (екстракорпоральну мембранну оксигенацію). Представник артистки прокоментувала ці плітки.

"У мене немає такої інформації, я б не стала довіряти джерелам, що розмістили цю інформацію, так як це жовта преса, а не офіційна заява. Зараз стан Марини оцінюється як вкрай важкий, прошу зрозуміти позицію сім'ї і близьких: кожна людина має право на приватність, незважаючи на те, що є публічною особою. Є поняття "медична таємниця", хоч це неможливо в наші дні", — цитують джерело російські ЗМІ.

За словами представника співачки, інформація, що з'являється в мережі - "або спекуляції, або злита інформація від людей, які продадуть власних батьків за копійки".