Найближчим часом суд повинен розглянути скаргу на вирок знаменитого артиста. Адвокати зірки хочуть домогтися пом'якшення покарання.

Однак рідні загиблого в аварії Сергія Захарова виступають різко проти, що є справжнім ударом для ув'язненого. Представники потерпілої сторони вже направили до суду свої заперечення і зажадали залишити скаргу захисників Михайла Єфремова без задоволення.

Адвокати рідних загиблого Захарова заявили про те, що всі заслуги і нагороди Єфремова, а також позитивна характеристика його особистості вже були спочатку враховані при винесенні вироку. Хороша поведінка ув'язненого в колонії, на думку юристів, не може бути підставою для зміни вироку.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

У касаційній скарзі захисників Єфремова також згаданий той факт, що загиблий Захаров в момент ДТП не був пристебнутий ременем безпеки. Ця обставина не була врахована раніше, але, якби кур'єр пристебнувся належним чином, він міг би залишитися живий і для винуватця аварії все було б інакше. У відповідь на це представники Захарових дали зрозуміти, що не вважають за потрібне прояснювати питання з ременем, так як "це не знаходиться в причинно-наслідковому зв'язку з цілями покарання, на які посилаються захисники".

Потерпілі не вважають занадто суворим позбавлення волі на сім з половиною років. Їхні адвокати ще раз підкреслили, що для рідних загиблого вкрай важлива невідворотність покарання винного – про це повідомив "StarHit".