Український гурт Антитіла представив кліп на нову пісню Маскарад, яка увійде до альбому, реліз якого запланований на початок 2022 року.

У новому кліпі Маскарад музиканти влаштували зомбі-апокаліпсис на березі Київського моря, а також претендують на можливість встановити новий рекорд українського шоубізнесу за кількістю акторів, задіяних у зйомках. У зйомках кліпу взяли участь понад 500 осіб – це шанувальники групи з різних куточків України, друзі та знайомі музикантів, а також актори, які зіграли в попередньому масштабному кліпі Кіно.

кліп гурту "Антитіла" Тараса Тополі
кліп гурту "Антитіла" Тараса Тополі

Окрім соліста гурту Тараса Тополі, якого врешті-решт спіймали зомбі, одну з головних ролей зіграв відомий український актор Назар Задніпровський.

Над створенням кліпу працювала ціла команда з трьох режисерів Сергія Вусика, Олексія Веренчика і Антона Шатохіна. Спеціально для зйомок було створено сотні костюмів, які розробила художниця по костюмах Мар'яна Слов'янська. За грим відповідала старший гример Дарія Духновська. Хореограф-постановник: Іван Юрків. Самі ж зйомки тривали 23 години.

кліп гурту "Антитіла" Тараса Тополі
кліп гурту "Антитіла" Тараса Тополі

«У нашій звичній манері, через танцювальну пісню ми хочемо розкрити певні смисли та ідеї. Натякнути, що люди, часто навіть не усвідомлюючи цього, стають в чомусь схожі на зомбі.

На кого-то занадто сильно впливають спотворені новини і дезінформація, і він або вона починають говорити чужими фразами і жити чужими ідеями, не аналізуючи все власними мізками. Хтось в полоні своїх стереотипів не хоче приймати в життя нові ідеї і тверезі думки. А комусь просто зручно плисти за течією, не замислюючись про наслідки", - пояснив ідею кліпу Тарас Тополя.