Член групи "Корні" відверто заговорив про життя. Творчість Олексія Кабанова пішла під укіс.

Група "Корні" зникла з перших рядків музичних чартів багато років тому. На початку 2000-х учасники колективу насолоджувалися лаврами слави, збирали величезні зали з натовпами закоханих фанатів.

Незважаючи на те, що про "Корні" давно нічого не чути, ця команда артистів існує досі. Про це розповів у свіжому інтерв'ю Олексій Кабанов — один з учасників.

Чоловік згадав час небувалої популярності і зазначив, що зараз їх команда переживає не найкращі часи. Нові пісні, за словами артиста, "припадають пилом" кілька місяців, так і не заслуживши уваги Ігоря Матвієнка.

"Я безробітний", - з легкістю оголосив Олексій Кабанов. Офіційного доходу у нього немає. Засоби до існування учасник групи "Корні" отримує від інвестицій — співак вклався в біткоіни, коли це було актуально.

Олексій Кабанов зізнається: ні про яку славу він не мріє. Дописувати до кінця пісні у нього не виходить, мотивація повністю відсутня. Музика набридає артисту, виконання старих хітів групи "Корні" зовсім не приносить задоволення.

В цілому, чоловік не проти повернутися до колишнього життя, коли кар'єра йшла в гору, але тільки заради грошей. Фінанси – це все, що цікавить Олексія Кабанова. Про те, щоб безкорисливо радувати публіку, він навіть не замислюється.