Нещодавно Альона Альона відсвяткувала свої 30 років і зробила сенсаційну заяву: вона закохана і з’їжджається зі своїм бойфрендом.

«У попередніх відносинах співмешкання відбувалося в Баришівці на моїй території. А тепер я маю переїхати до нього. Там не буде вистачати місця для усього. Треба щось думати... куди що дівати. І одяг зі зйомок треба сплавити, і взуття. Загалом виходить, що нюансів багато. Він хоче собачку, а я люблю котів, мене вічно немає вдома, а він працює вдома», - так реперка прокоментувала зміни у своєму житті.

Незважаючи на такі одкровення, Альона ретельно приховує коханого чоловіка. Не називає його імені, та не публікує спільних фото.

Альона Альона
Альона Альона

Лише раз в інтерв’ю обмовилася, що її обранець – інтернет-персона і він не хоче спекулювати славою дівчини.

Та папараці програми «Викриття» розкрили таємницю реперки і з’ясували, хто той таємничий коханець. На днях вони зустріли Альону Савраненко на Печерську. А з нею - білявого хлопця у неформальному одязі. Альона ніжно його обняла, після чого парочка разом сіла у таксі.

Журналістам вдалося встановити особистість хлопця дівчини: це тік-токер і починаючий репер з ніком Йоксден. Він викладає у мережу провокаційні вірусні ролики про лайно, бомжів, наркоманів тощо.

Журналісти розкопали інформацію, що в повсякденному житті хлопця родом з міста Дніпро звуть Денис і працює він в компанії одного з інтернет-провайдерів.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=pkPyDylcw3Q

Це він у тому самому ретро-костюмі та картатій краватці фігурує на власному гумористичному відео та на знімку Альони, який дівчина запостила у День всіх закоханих.

Денис виявився зовсім не ревнивим і не забороняє коханій демонструвати у мережі НЮ-фотознімки. Тож реперка продовжує демонструвати своє голе і правдиве тіло на радість фанатам у відвертих фотосесіях.