Режисер Олександр Стефанович в одному з інтерв'ю зізнався, що йому доводилося битися за фігуру Алли Пугачової. Примадонна завжди важко і з небажанням худла.

Режисер, у шлюбі з яким співачка прожила чотири роки, постійно змушував дружину скидати зайві кілограми і перебувати у формі. Коли майбутнє подружжя познайомилося, Аллі Пугачовій було 26 років – жінка в самому розквіті сил.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

За словами Стефановича, у артистки була своєрідна конституція. Складена вона була куди крупніше своєї головної конкурентки на сцені Софії Ротару. Зірці було необхідно ретельно стежити за харчуванням, але перебувати у формі їй було нелегко.

Режисер відкрив секрет про те, чому Примадонна періодично повніла і їй було важко скидати кілограми.

За словами колишнього чоловіка, у знаменитості збільшувалася вага, коли вона кидала палити. Співачка як могла, боролася з цією особливістю свого організму, але її дуже мучило. Примітно, що коли зірка знову бралася за цигарку, фігура приходила в норму. Але залишатися у формі на шкоду здоров'ю було не виходом з положення.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Медики давали Аллі Пугачовій спеціальні препарати для стабілізації ваги. Олександр Стефанович згадав, як при розлученні в суді Примадонна емоційно пояснила судді, чому хоче піти від чоловіка.

Артистка в серцях заявила, що чоловік над нею знущається, змушуючи худнути. Служниця Феміди з іронією зазначила, що хотіла б мати такого чоловіка поруч.

Раніше повідомлялося, що про смерть режисера стало відомо 13 липня. Олександр Стефанович помер від наслідків коронавірусної інфекції. Його госпіталізували на початку цього місяця, але хвороба перемогла.