У мережі одна за одною з'являються суперечливі новини про співачку МакЅим. Сергій Сосєдов прокоментував інформацію.

За словами музичного критика Сергія Сосєдова, ситуація з госпіталізованою і знаходиться у важкому стані співачкою МакЅим дуже схожа на те, що відбувалося в інформаційному просторі з актрисою Анастасією Заворотнюк.

При цьому інформації з Мариною Абросімовою (справжнє ім'я МакЅим – прим. ред.) набагато більше, але це не робить чуток менше.

МакSим
МакSим

Артистка вже місяць перебуває в медикаментозній комі на апараті, що підтримує насичення крові киснем. Спочатку МакЅим була на ШВЛ, потім її підключили до ЕКМО. Досі артистка не прийшла до тями, і лікарі не роблять ніяких позитивних прогнозів.

Сесргей Сосєдов заявив, що безглуздо в такій ситуації що-небудь коментувати, так як результат зараз не знає ніхто – ні лікарі, ні родичі артистки.

"Людина лежить трупом",- заявив він.

Нагадаємо, 38-річна співачка МакЅим була госпіталізована ще в кінці червня, коли у неї підскочила температура і різко стало погано. У артистки було уражено 40 відсотків легких, але потім стало більше.

Про стан співачки фанатів періодично інформує її директор Яна Богушевська, яка теж перехворіла ковідом. В одній зі своїх публікацій вона говорила, що в кінці червня з коронавірусом злягла вся команда МакЅим.