Відома співачка, народна артистка України, продюсер, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", колишній тренер на гумористичному проекті "Ліга Сміху", знаменита Наталія Могилевська поділилася шикарними кадрами в соціальній мережі. Вона показала знімки з іншими не менш відомими артистами і звернулася до публіки з інтригуючим питанням.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

На фотографіях можна побачити популярного Артема Пивоварова, який стоїть біля Наталії. А також є знімок, де стоїть Монатік і легендарна Ніна Матвієнко за лаштунками нового проекту, який всі так чекають.

"Хто сховався на другому фото? Мої улюблені, мої прекрасні, мої талановиті колеги! @monatik_official @pivovarovmusic та Ніна Матвієнко!З 21 серпня в ефірі @kanalukraina @spivayut_vsi #Могилевська #співаютьвсі #21августа #прем'єра", - підписала публікацію українська співачка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численна аудиторія, підписана на сторінку талановитого продюсера, активно стежить за творчістю свого кумира. Фоловери зірки, не люблять не діяти і залишають чимало відгуків під кожним постом виконавиці.

"@nataliya_mogilevskaya любов моя неймовірна, чекаю Вас у суботу з @pivovarovmusic у своєму місті.", "Монатік і Ніною Матвієнко", " Господи, зміцни, Підтримай і зціли цього молодого чоловіка!",- залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталія Могилевська підтримала сучасних блогерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталія Могилевська публічно привітала Влада Яму з днем народження.

Також портал "Українці" писав, що новий вигляд Наталії Могилевської викликав чимало критики.