Популярна українська телеведуча, відома, як "Паломниця" Оксана Марченко поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона розчулила публіку своїм домашнім тваринам і поділилася цікавою інформацією.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Котяка-умивака... друзі, з тих пір, як у мене з'явився кіт, я не перестаю дивуватися "котячої цивілізації", з якою доводиться контактувати. Я все життя думала, що коти вмиваються гігієни заради... Але зовсім недавно я дізналася (і це було відкриттям!), під час вмивання коти регулюють температуру свого тіла! А саме, вони по-різному "укладають" свою шерстку, змінюючи товщину повітряного прошарку між шкірою і навколишнім середовищем. Ну, і, подібно людям, що знімають втому під душем, вмиваючись, коти розслабляються і знімають таким чином стрес...з умиванням котів також пов'язана купа народних прикмет. Ми знаємо, наприклад, що кіт вмивається до гостей, а італійці знають, що кіт ретельно миє вуха перед дощем, серби вважають: звідти, куди кіт повернуть під час вмивання, буде дути вітер, японці впевнені, що, якщо кіт миє ліве вухо, прийдуть покупці... Ну, а Кокосик цілком заслуговує своїх власних прикмет: якщо він вмивається, значить, мені пора на тренування#ОксанаМарченко#делитесьдобром #вмиреживотных #безкотаижизньнета #погладькота", - підписала відеоролик українська зірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Публіка, підписана на сторінку Оксани, не змусила себе довго чекати і залишила чимало відгуків під постом знаменитості.

"Я дуже люблю ваші відео про ваших домашніх улюбленців. Кокосик-хпросто крутий кіт", "за ними так цікаво спостерігати", - коментують Відеоролик фоловери української телеведучої.

Нагадаємо, що Оксана Марченко показала, як вона займається спортом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко розповіла, що в будинок її мами прийшли з обшуками.