Меган Маркл і принц Гаррі хотіли свободи, конфіденційності та незалежності у фінансових питаннях. Ходили чутки, що королева Єлизавета II до переїзду пари в США повністю контролювала життя подружжя і витрати в тому числі.

У Гаррі і Меган для початку нового життя був капітал – досить невеликий за мірками монархів. На рахунках Маркл розташовувалося близько п'яти мільйонів доларів – це гроші, які вона заробила, знімаючись в серіалі "Форс-мажори". Гаррі зберігав у банку 40 мільйонів доларів, які успадкував після смерті мами – принцеси Діани.

Експерти порахували, що за рік самостійного життя сім'я онука королеви витратила 19 мільйонів доларів. Куди пішли ці гроші-поки малозрозуміло.

Меган Маркл
Меган Маркл

Повідомляється, що Меган і Гаррі багато витрачають на безпеку. За охорону пара віддала трохи більше чотирьох мільйонів. Тим часом подейкують, що послуги сек'юріті подружжю насправді все ще оплачує королева.

Гроші на розкішне житло в США герцоги Сассекські взяли в банку. Колишня актриса і принц оформили в іпотеку 9,5 мільйонів доларів. Тепер з рахунків сімейства списується по 475 тисяч доларів щорічно. 300 тисяч доларів знаменитості витратили на прислугу і підтримку порядку на території їхнього маєтку.

Крім того, на Меган Маркл і принца Гаррі висить борг за ремонт котеджу "Фрогмор", розташованого на території Віндзорського маєтку королеви. Цей будинок подружжя отримало після весілля і звільнили після переїзду в США. На реставрацію цього особняка британська скарбниця витратила два мільйони доларів. Склавши з себе повноваження Гаррі вирішив повернути державі гроші за ремонт.

Фото Меган Маркл і принца Гаррі
Фото Меган Маркл і принца Гаррі

Цікаво, що до недавнього часу герцоги Сассекські отримували допомогу від принца Чарльза. Батько принца Гаррі, за чутками, за рік відправив сімейству зі своєї кишені 3,15 мільйонів доларів. Тепер ці дотації припинилися.

Якщо відкинути чутки про оплату охорони і плітки про допомогу принца Чарльза, на утримання будинку, іпотечні платежі, безпеку і прибиральниць подружжя Сассекські витратили всього лише трохи більше п'яти мільйонів доларів.

"На що ж пішла колосальна сума в 19 мільйонів доларів?" – цікавляться шанувальники пари, намагаючись звести дебет і кредит. Фанати підозрюють, що королеви Меган Маркл і принц Гаррі, які вирвалися з-під опіки, просто-напросто спустили гроші незрозуміло на що.