Відома українська актриса, народна і заслужена артистка України, зірка серіалу "Роксолана" Ольга Сумська поділилася кадрами в соціальній мережі. Вона показала, як відпочиває зі своєю сім'єю в Єгипті.

Відповідну публікацію Ольга Сумська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ми з @vitaliyborysyuk і @annborisyuk вирішили махонути на відпочинок в Хургаду!!Обрали цього разу новий готель преміум класу @rixospremiummagawish ,який відкрився цієї весни!!Дуже затишно,без натовпу людей ,все є для повного релаксу:улюбене Червоне море,де немає і баракуд(саме та частина затоки у Хургаді),водичка 30*,можна просидіти в ньому пів дня і це повний кайф!Після насиченого графіку,вагонів без кондиціонерів,гастрольних подорожей,весь негатив як рукою зняло! Увага!‼Цього разу обов’язково розіграємо класну путівку до Єгипту,але про це згодом(слідкуйте за моїми сторіс)!Відпочиваємо!",- підписала публікацію народна артистка України.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Численна публіка, яка підписана на сторінку легендарної зірки, не зуміла стримати своїх емоцій, і ставила чимало коментарів під знімками і відео Ольги.

"Але ж влітку занадто жарко для відпочинку в Египті...! Можна засмажитися на шашлик ...", "Чудового відпочинку, наші чарівні і вічно молоді!", "Клас! Добре відпочити! Набирайтеся енергії моря і сонця!", - залишили відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Нагадаємо, що Ольга Сумська показала знімки з нового проекту, де бере участь.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ольга Сумська показала себе без макіяжу.

Також портал "Українці" писав, що Гола Ольга Сумська привернула чимало уваги.