Професійна українська балерина, талановита та успішна танцівниця Катерина Кухар поділилася ніжним знімком у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з історією з особистого життя.

Відповідну публікацію Катерина Кухар розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Я ніколи не сумнівалася, що в житті можливо все, головне, знайти правильний ключ від потрібних дверей..... Крім мого основного дітища, я готую особливий, мотиваційний проект..... Проект для людей люблячих мене, люблячих життя, людей, які живуть з насолодою, дізнаються щось нове, аналізують, шукають філософські відповіді на риторичні питання..... У ньому я знімаю всі маски, оголюю струни своєї душі і розповідаю про себе те, про що завжди мовчала", - підписала фотографію українська танцівниця.

Крім цього, Катерина розповіла про ситуацію з особистого життя.

"Два роки тому, коли мені запропонували це зробити, я вагалася..... А чи готова я? А чи можу я чимось допомогти іншим людям? А чи буде моє життя прикладом і мотивацією для інших..… ..... Я думаю, ви вже здогадалися.....))) Мова йде про мою книгу. Книзі з сюрприз і допуском до дуже особистим, що лежить за сімома замками..... Працюючи над нею не один місяць, зловила себе на думці, що мені не обійтися без ВАС, мої хороші..... Без вас і ваших підказок і бажань..... Що б ви ще хотіли про мене дізнатися? Можливо, є історія на яку у вас немає відповідей ... або потрібна порада, а може стусан? Або ви в пошуку ідеальної формули по догляду за собою, по харчуванню, ритму життя.…. Варіантів багато, а ось що б відгукнулося конкретно для вас?", - продовжила балерина.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Нагадаємо, що Катерина Кухар зачарувала публіку струнким тілом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Катерина Кухар показала ніжний вигляд.