Популярна українська співачка, народна артистка України, продюсер, талановита і успішна Наталія Могилевська оприлюднила пост у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і розповіла, як її мало не збила машина.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Днями, на ринку на мене спеціально намагався наїхати автомобіль, щоб папуга. Припускаю, що в стані роздратування на пішоходів, які ходять з возами і великими покупками. Все це відбувалося на оптовому ринку Троєщини біля входу на знімальний майданчик @spivayut_vsi питання: якщо ти хочеш поспішати, навіщо вибирати дорогу через оптовий ринок? Де завжди багато людей, возів, йде розвантаження і дорогу переходять покупці. Шкода, ми не запам'ятали номера. Я б із задоволенням притягнула його до відповідальності. Було з вами таке?", - підписала публікацію українська артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Багатомільйонні фанати, які стежать за життям Наталії, не стали довго мовчати. Вони залишили багато своїх відгуків під постом легендарної зірки.

"Гарний образ", "Яка ж ві гарна", "Наташа, та ну ти не зрозуміла це ж був твій шанувальник вирішив так на себе звернути увагу, а ти його до відповідальності. А він мріяв про РАГСі", "Жесть, так можна з камер спостереження дізнатися номер машини", "Ой, таких водіїв багато, але є і нормальні. Ось мене сьогодні пропустили і навіть не на світлофорі.", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита українська співачка Наталія Могилевська показала, як проводить час після зйомок.

Нагадаємо, що Наталія Могилевська підтримала сучасну молодь.