Популярна українська телеведуча, зірка тревел-щоу "Життя інших" Жанна Бадоєва поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показала свої різноманітні обличчя і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Один з найбільш поширених питань про мої образи в програмі "життя інших"!!! Як я підбираю одяг ! Шопінг - це не просто похід по магазинах для мене! Це прояв фантазії, це творчість і навіть, якщо хочете спорт!!!! Тому що коли я ходжу по магазинах то навіть не помічаю, що в кінці дня я пройшла 6-7 км. і головне є зовсім не хочеться)))) Валенсія для реалізації моїх фантазій на шопінгу просто ідеальна)))) тут стільки багато крамничок, маленьких магазинчиків, де можна знайти не просто речі, а божевільні деталі для будь-якого образу!!! Тому я люблю шопінг і ставлюся до нього творчо) ось і все!!! Хто не любить шопінг, а як ви одягаєтеся?) @zhizndrugih", - підписала публікацію Українська телевзіда.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Майже двомільйонна публіка, яка підписана на сторінку зірки, вже давно стежить за особистим життям і кожним постом телеведучої в соцмережі. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімками Жанни.

"Я закохалася в ВАІ образи, ви від усіх відрізняєтеся, так тримати", "обожнюю Шопінг побачила, закохалася, купила! Головне не роздумувати", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Жанна Бадоєва показала свій шикарний вигляд.

Нагадаємо, що Жанна Бадоєва показала чарівне місце.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадоєва показала свого чоловіка.