21 серпня на каналі «Україна» відбудеться прем'єра нового вокального проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Згідно з правилами шоу, оцінюватиме співочі таланти учасників унікальне журі із 100 музичних експертів, одним з яких став народний артист України Віктор Павлік. За лаштунками проєкту він розповів журналістам каналу «Україна» про суддівство в новому шоу, а також про маленького сина Михайла.

Зі слів співака, який місяць тому вчетверте став батьком, зараз Михасик, як називає сина Віктор, більше схожий на нього, ніж на маму.

Віктор Павлік
Віктор Павлік

«Правда очі у мене карі, а у нього сіро-сині, темно-сині. Але характером схожий більше на мене. Активний, як і я, – зізнався Віктор Павлік на знімальному майданчику шоу «Співають всі!» – Я в дитинстві був дуже крикливим. Не знаю, чи буде він у майбутньому співати, ще занадто рано про це говорити. Тим більше, є вже в нашій сім’ї музиканти – мій старший син Саша співає, і його син, мій онук Давид читає реп. Подивимося, чи передасться це Михасику».

Також артист розповів, чим керуватиметься у вокальному проєкті «Співають всі!», приймаючи рішення, віддати свій голос конкурсанту чи ні.

«Дивитимусь на виступ, прислухатимусь, що саме учасник співає, який у нього голос, як він поводиться на сцені, яка енергетика від нього йде – звертатиму увагу на все потроху. Це важко передати словами, як відчую – так і буду приймати рішення», – зазначив співак.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень. Ведучим вокального шоу став Володимир Остапчук.