Юрій Лоза не вважає за потрібне присвоювати Юлії Началовій звання "Заслужений артист".

Юлія Началова пішла з життя вже більше двох років тому – 16 березня 2019 року. Співачка страждала від кількох серйозних захворювань, які призвели до смерті 39-річної артистки.

Смерть ще досить молодої співачки стала трагедією для шанувальників. Люди досі не можуть змиритися зі смертю талановитої виконавиці. Нещодавно в суспільстві поширився флешмоб, мета якого домогтися посмертного присвоєння Юлії Началової звання заслуженої артистки в Росії.

Юлія Началова
Юлія Началова

Пропозицію підтримати цей флешмоб отримав і Юрій Лоза, про що музикант сам розповів на своїй сторінці в "Фейсбук". На подив фанатів, співак відмовився від участі в акції і таким чином немов плюнув у покійну.

Музикант вважає, що Началовій просто не потрібно це звання, так як вона вже давно знаходиться на небесах. Лоза пояснив, що спеціальна комісія видає лише обмежену кількість звань і нагород. У черзі на визнання стоїть безліч інших бажаючих, і якщо віддати почесне звання покійній співачці, то хтось із живих свого просто не дочекається.

Юрій Лоза
Юрій Лоза

Музикант запропонував ініціативній групі знайти інший спосіб увічнити пам'ять Юлії, наприклад, повісити меморіальну дошку на її будинку або щось ще, що має до покійної безпосереднє відношення. Також Лоза додав, що багато прекрасних артистів пішли з життя без звання.

"Так що ж тепер, всіх їх підвищувати в статусі посмертно?" - поставив питання публіці Лоза.