Алла Пугачова рідко виходить у світ і публікує знімки. Кожна поява артистки робить фурор серед фанатів.

Цього разу співачка приїхала в гості до Аліни Редель. Її син відзначив день народження. Відомо, що Алла Борисівна не відвідує світські заходи і проводить час тільки з близькими людьми.

Раніше її бачили на ювілеї чоловіка, Максима Галкіна. Знаменитість багато співала, чим вкрай здивувала шанувальників, так як виступати вона відмовляється навіть на великих заходах своїх друзів.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Цього разу Алла Пугачова разом з чоловіком і старшою дочкою вирушила до своєї давньої подруги Аліни Редель. На святі її сина Алла Борисівна вирішила сісти за рояль і зіграти для гостей. Однак інструмент виявився розладнаним, а тому музика вийшла досить незвичайною.

Відео виступу Примадонни з'явилося в "Instagram" Христини Орбакайте. За кадром вони з Максимом Галкіним обговорюють, що мелодія злегка нагадує ті, які звучали в німому кіно. Однак увагу шанувальників більше привернув зовнішній вигляд виконавиці. Багатьом здалося, що вона стала виглядати гірше.

"Спина зігнута, руки худі зморшкуваті. Старість своє візьме", "Ой, якось кошлато виглядає, що з зачіскою", "Хоч би зрідка розчісувалася, неприємно дивитися", "Був талант, а зараз відпочинь вже", "Чи то піаніно розладнане, чи то Алла втратила талант", "Жах", "Щось було краще", – хвилювалися користувачі.