Багато шанувальників нерідко згадують, що в молодості Алла Пугачова віддавала перевагу нарядам вільніше.

Оголені ноги і широкі сорочки, сукні в стилі оверсайз в якийсь момент стали справжньою візитною карткою зірки. Багато жінок мріяли бути схожими на неї, скуповуючи саме такі костюми. Однак тепер, мабуть, все змінилося.

Алла Борисівна все частіше з'являється на публіці в обтягуючому одязі, демонструючи шанувальникам свою струнку фігуру. Деякі захоплюються її сміливістю, інші ж засуджують за зайву відвертість. В одному з фан-профілів Максима Галкіна з'явилася нова фотографія.

публікація фан-сторінки Алли Пугачової
публікація фан-сторінки Алли Пугачової

На кадрі щаслива Алла Пугачова стоїть біля пагорба. Вона сміється і виглядає вкрай задоволеною всім, що відбувається. Увагу користувачів привернуло не це, а костюм співачки. Справа в тому, що вона, в черговий раз, вибрала досить провокаційний наряд.

Виконавиця оголила стрункі ноги, надівши обтягуючі джинсові шорти, а верхню частину образу урізноманітнила досить вільною картатою сорочкою.

Багато шанувальників просто захопилися зовнішністю Алли Борисівни. Вони відзначили, що неможливо так виглядати в 72 роки. Однак знайшлися і ті, хто порахували її наряд занадто химерним.

"Бабуся хорохориться, молодець", "Вже рот не закривається", "Старість своє бере", "Все школярку зображує", – писали заздрісники.