Гастролі в Туреччині обернулися для Віри Брежнєвої делікатною проблемою. Артистка зізналася, що в жарку погоду їй важко виступати — доводиться активно рухатися на сцені і, як результат, сильно потіти.

На курорті знаменитість намагалася вибирати максимально відкриті наряди, щоб було комфортніше переносити високу температуру. Один з літніх образів артистка продемонструвала в "Instagram", отримавши масу компліментів.

Зіркова блондинка одягла короткий в'язаний топ з глибоким декольте, оголивши значну частину грудей. Фігура дозволила їй надіти ультракороткі шорти з необробленим краєм. У цьому пікантному вбранні Віра Брежнєва спочатку робила селфі, а потім позувала перед фотографом.

Образ поп-діви викликав в мережі фурор. Шанувальники відзначили, що зірка володіє чудовою фігурою з розкішним бюстом, округлими стегнами і вузькою талією. Підписники заявили, що 39-річна співачка виглядає ровесницею своїх дочок, не перестаючи радувати привабливою зовнішністю.

"Віра, ви з кожним роком все молодше і гаряче", "Ну не можна бути на світі красивою такою!", "Найбажаніша, наймиліша", "Які ніжки!", "Ти розбурхуєш своєю зовнішністю всіх чоловіків цієї планети", - написали коментатори Вірі Брежнєвій.