Відповідь на зухвалі вчинки Меган Маркл і принца Гаррі буде суворою. Розкрилася тактика помсти Єлизавети II.

Захисники британських правителів неодноразово піднімали питання про позбавлення титулів Меган Маркл і принца Гаррі. На їхню думку, герцог і герцогиня Сассекські заробляють гроші за рахунок почесних звань, але при цьому не гребують відкрито критикувати впливових родичів.

Фото Меган Маркл і принца Гаррі
Фото Меган Маркл і принца Гаррі

Королеву не раз закликали покарати невгамовне подружжя, щоб зупинити їх неугодну діяльність. Монарший експерт Інгрід Сьюард прокоментувала настрій Єлизавети II і її подальшу тактику.

Хитромудрий план по покаранню герцогів Сассекських виявився досить простим. З'ясувалося, що королева не хоче відбирати титули у Меган Маркл і принца Гаррі, так як це тільки посилить їх негатив на адресу британської влади і призведе до наростання конфлікту.

Королева Великобританії Єлизавета II і її чоловік принц Філіп
Королева Великобританії Єлизавета II і її чоловік принц Філіп

Однак залишати все як є, на думку Інгрід Сьюард, правителька теж не має наміру, тому скористається найвитонченішим способом помсти — тотальним ігноруванням.

Оскільки статус Єлизавети II, а також її привілеї і повноваження знаходяться на найвищому рівні, герцогам Сассекським доведеться несолодко, якщо родичка буде повністю обділяти їх увагою.

На думку експерта, така відповідь королеви буде результативною і дуже образливою для Меган Маркл і принца Гаррі.