Артистка залишається в прекрасній формі, незважаючи на те що вже давно розміняла п'ятий десяток. І тепер шанувальникам випадково випала нагода побачити її в найпікантнішому вигляді, пише Daily Mail.

Папараці зробили серію знімків з 45-річною зіркою "Адвоката диявола" Шарліз Терон, коли вона покидала танцювальну студію в Лос-Анджелесі, США. Артистка одягла коротку сукню-сорочку, сховала очі за сонячними окулярами, а нижню частину обличчя — за маскою, що стала за останні півтора року незмінним атрибутом для багатьох.

Шарліз, хвалячись стрункими ногами, попрямувала до машини, але раптово показала набагато більше, ніж розраховувала. Порив вітру підняв поділ сукні артистки, відкривши погляду її акуратну нижню білизну.

Знімки швидко опинилися в мережі і потрапили на очі шанувальникам, які не встояли перед чарівністю Шарліз, незважаючи на конфуз. Юзери відзначили, що на випадковому фото актриса виглядала дуже гаряче.

Шарліз Терон
Шарліз Терон

"Останнє фото виявилося гарячим", – зазначив ducharmedanny.

"Я люблю її, але останнє фото – я просто не можу", – пише oliviapengg_.

"Останнє фото таке красиве", – вважає Garseng95.

Шарліз Терон – актриса родом з Південної Африки. Зірка знялася в таких фільмах, як "Адвокат диявола", "Божевільний Макс. Дорога люті", "Солодкий листопад".

Шарліз Терон
Шарліз Терон

Дорогу в шоу-бізнес вона починала як танцівниця, але від кар'єри в цій сфері їй довелося відмовитися через травму коліна. Шарліз спробувала себе в кіно, де домоглася світового успіху і отримала заповітний "Оскар".