Ведуча довела, що жіноча краса не завжди в'яне з віком. Часом навпаки – після 40 настає самий розквіт привабливості представниць прекрасної статі.

Юлію Висоцьку складно назвати любителькою відвертих кадрів, однак і в її Instagram часом з'являються знімки, що змушують шанувальників пригорнутися до екранів. Артистка поділилася фото в чорному бікіні з принтом, яке зробила, поки приймала сонячні ванни на яхті.

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

Дружина режисера Андрія Кончаловського позувала спиною до камери, демонструючи струнку фігуру і ефектні форми. І ніщо не видавало віку телеведучої, яка готується в серпні відзначити 48-річчя.

Підписники не могли залишитися байдужими, дивлячись на спекотний знімок, якому швидко поставили майже 58 тисяч лайків. Вони відзначили, що Юлія виглядає настільки молодо і привабливо, що їй можуть позаздрити молоді дівчата.

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

"Ну, Юля !!!! Ну, 🔥 де видають такі?))" – захоплюється olgalomonosovaa.

"🔥 🔥 🔥Деякі 25-річні можуть позаздрити...🙄Виглядайте шикарно!!!🔥🔥🔥😍👏👏👏", – зазначає oksanasiurko.

"Дівчина-досконалість😍", – не приховує захоплення _svetlana_kosarymova_.

Юлія Висоцька – актриса театру і кіно, телеведуча, кулінар. Артистка одружена з режисером Андрієм Кончаловським. У пари двоє дітей, донька подружжя досі перебуває в комі після аварії.